17.09.2021

Барановський: США не зацікавлені в поліпшенні життя українців

Олександр Барановський
Фото з відкритих джерел

31-го серпня в США може відбутися зустріч Володимира Зеленського й Джозефа Байдена. Лідери країн піднімуть питання реформ в Україні, “Північний потік-2” і тему Донбасу. Ця зустріч не змінить кардинально ситуацію в Україні, оскільки США втратили інтерес до країни. Про це заявив представник молодіжного крила ОПЗЖ Олександр Барановський. 

“Зустріч Зеленського і Байдена 31-го серпня – яскравий показник ставлення США до України. Вся справа в тому, що 31-го серпня Конгрес США ще перебуває на канікулах. 31-го серпня не відбудеться прес-конференція після зустрічі Володимира Зеленського. Вони не будуть підбивати підсумки про те, чого вони досягли в цій розмові. Я вважаю, що зустріч переносилася неодноразово і переносилася вона не спроста. Переносили зустріч, тому що була низка питань, коли на перший момент, в розмові Зеленського і Байдена, було дуже багато незручних питань для Джо Байдена. Із закінченням часу, ці питання самі по собі вирішилися. Зеленського хвилювали питання про вступ до НАТО. Йому чітко дали зрозуміти, що в НАТО вам ще рано вступати.

Зеленського цікавило питання Донбасу, там йому так само дали зрозуміти, що у вас є Мінські домовленості, ви можете з цим розбиратися самі далі. Питання по “Північному потоку-2” – відповіли чітко, що “Північний потік-2″ – питання не його рівня і Україні не варто в це втручатися. Америка не збирається робити ніяких дій для того, щоб поліпшити ситуацію в нашій країні”, – заявив Барановський.

Джерело: https://zikua.tv/news/2021/08/28/baranovskyi_ssha_ne_zatsikavleni_v_polipshenni_zhyttia_ukraintsiv_1010766

Залишити відповідь