Пн. Жов 26th, 2020

Балабан: Команда Кернеса без нього програє, тому вся інформація про стан здоров’я мера засекречена

Поділіться записом
Ростислав Балабан
112 Україна

Команда мера Харкова Геннадія Кернеса без нього програє, тому вся інформація про стан здоров’я мера засекречена. Про це заявив кандидат політичних наук Ростислав Балабан в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“У Харкові розгортається специфічна історія, пов’язана з тим, що один з лідерів передвиборної кампанії, Геннадій Кернес, знаходиться у важкому стані – це підтвердили і мої джерела в МОЗ, і відсутність інформації. Тому що кандидати, які за іншими списками хворіють, вони ведуть трансляції, дають інтерв’ю і так далі. Кернеса перевели в клініку “Шаріте” і ніякої інформації немає. Інформацію про нього поширюють його заступники або люди, які ведуть його список, це пан Терехов”, – сказав він.

Балабан підкреслив, що команді, яка йде за Кернесом, це потрібно для того, щоб виграти вибори.

“Бо без Кернеса вони програють. Тому інформація зараз максимально заморожена і відсутня для того, щоб виграти. Тому що, умовно кажучи, довіра до Кернеса, якщо він хворий – а ми знаємо, що навіть переніс інсульт і у важкому стані – якщо суспільство про це дізнається, то все, ніяких рейтингів в Харкові, наступного за Кернесом, немає. Тому люди, які йдуть в списку, там дещо є людина – Фукс, Журавський, Новак – вони хочуть зайти під брендом Кернеса, щоб зберегти схеми, які зроблені, враховуючи, що вони там більше 10 років в цих процесах працюють”, – зазначив експерт.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/balaban_komanda_kernesa_bez_noho_prohraie_tomu_vsia_informatsiia_pro_stan_zdorovia_mera_zasekrechena_983373

Залишити відповідь