Пт. Гру 4th, 2020

Азербайджан та Вірменія обмінялися тілами загиблих у боях навколо Шуші

Поділіться записом
Нагірний Карабах


Фото з відкритих джерел

Обмін відбувся за посередництва Росії

Азербайджан та Вірменія обмінялися тілами загиблих на полі бою навколо міста Шуша в Нагірному Карабасі. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Азербайджану.

Зазначається, що збір тіл загиблих у Нагірному Карабасі відбувся за посередництва російських миротворчих сил. У рамках гуманітарної акції тіла загиблих військовослужбовців збройних сил Вірменії передали представникам країни. Водночас Азербайджан прийняв 6 тіл своїх військовослужбовців.

Як повідомляють в Міноборони Азербайджану, гуманітарна акція була реалізована відповідно до спільної заяви президента Азербайджану Ільхама Алієва, прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна та президента Російської Федерації Володимира Путіна від 10 листопада 2020 року.

Новини за темою: Прем’єр Вірменії про рішення щодо Нагірного Карабаху: Життя 25 тисяч солдатів було важливішим

Нагадаємо, нещодавно президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що країна планує оцінити збитки від війни з Вірменією у Нагорному Карабасі, після чого через суд вимагатиме компенсації. За його словами, Азербайджан повністю відновить зруйновану інфраструктуру в Нагірному Карабасі.

Джерело: https://zik.ua/news/world/azerbaidzhan_ta_virmeniia_obminialysia_tilamy_zahyblykh_u_boiakh_navkolo_shushi_987137

Залишити відповідь