Вт. Лип 27th, 2021

Американське видання: Путін висловився на захист Медведчука, якого назвав українським націоналістом

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук
Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

Президент Російської Федерації Володимир Путін в черговий раз висловився на захист голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука і назвав його “українським націоналістом”. Про це пише ForumDaily.

“Під час “прямої лінії” Путін в черговий раз висловився на захист Медведчука, якого назвав “українським націоналістом”, – нагадали у виданні.

Разом з тим в ForumDaily підкреслили: “тіньовим посередником” між Росією і Україною часто називали кума Путіна Віктора Медведчука – українського політика і лідера партії “Опозиційна платформа – За життя”. Зараз Медведчук перебуває під домашнім арештом”.

Також було зазначено, що Віктор Медведчук відкидає всі звинувачення і вважає їх політичним переслідуванням.

Нагадаємо, польське видання “Креси 24” написало про те, що зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна не відбудеться до тих пір, поки триватиме переслідування голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/amerykanske_vydannia_putin_vyslovyvsia_na_zakhyst_medvedchuka_iakoho_nazvav_ukrainskym_natsionalistom_1007042

Залишити відповідь