Пт. Жов 30th, 2020

Загиблих в авіакатастрофі Ан-26 зможуть поховати цього тижня, – ДБР

Поділіться записом

Спеціалісти незабаром завершать експертизи й передадуть тіла загиблих родичам

Уламки літака АН-26 на Харківщині
Влад Абрамов / УНІАН

Тіла загиблих курсантів та офіцерів в авіакатастрофі Ан-26 біля Чугуєва Харківської області видадуть для поховання цього тижня. Про це повідомив керівник управління ГСУ ДБР Ярослав Льошенко під час спілкування з журналістами, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що незабаром спеціалісти мають завершити експертизи. “За попередньою інформацією, ми в рамках комунікації з експертами, які здійснюють молекулярно-генетичне дослідження, отримали їх запевнення в тому, що вже в найближчі дні родичі можуть забрати тіла загиблих для проведення похоронних ритуалів”, – сказав Льошенко.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв на Харківщині розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

В результаті авіакатастрофи загинули 26 людей, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Одні курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов з шокового стану. Незабаром його можуть виписати з госпіталю.

Новини за темою: Інформація про відмову двигуна в літака Ан-26 не відповідає дійсності, – ДБР

Пізніше стало відомо, що всі родини загиблих внаслідок падіння літака Ан-26 здали матеріал для ДНК-аналізів. Тоді повідомляли про можливість проведення експертизи в скороченому режимі – до двох тижнів.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/zahyblykh_v_aviakatastrofi_an_26_zmozhut_pokhovaty_tsoho_tyzhnia__dbr_982193

Залишити відповідь