27.11.2021

За добу Місія ОБСЄ нарахувала на Донбасі 748 порушень “режиму тиші”

СММ ОБСЄ
Фото з відкритих джерел

У Луганській області СММ зафіксувала 372 порушення режиму припинення вогню

За добу 23 листопада Місія ОБСЄ зафіксувала в Донецькій і Луганській областях 748 порушень режиму припинення вогню. Про це свідчить оприлюднений звіт СММ ОБСЄ.

Зазначається, що в Донецькій  області  СММ  зафіксувала  376 порушень  режиму  припинення  вогню, зокрема  230 вибухів  (1 розрив  боєприпасу,  27 вибухів  у  повітрі  та  222 вибухи невизначеного походження).

Більшість із них сталася в районах на північ від н. п. Широкине, на західно-південний захід від н. п. Світлодарськ, на західно-північний захід від н. п. Горлівка  та на захід від н. п. Ясинувата.

Крім того, члени патруля Місії чули 8 вибухів невизначеного походження на  північний захід від н. п. Маринівка, оцінених як навчання з бойовою стрільбою за межами зони безпеки.

У Луганській області СММ зафіксувала 372 порушення режиму припинення вогню.

Зокрема 230 вибухів (2 розриви боєприпасів і 228 вибухів невизначеного походження).

Підкреслюється, що більшість порушень сталися в районах біля ділянки розведення в районі н. п. Золоте.

Новини за темою: Доба на Донбасі: НЗФ дев’ять разів порушили “режим тиші”

Нагадаємо, раніше ми писали, що спостерігачі місії ОБСЄ знайшли в житловому районі Луганська танк, який належить незаконним збройним формуванням. Бойова машина була знайдена у зоні дій так званого 2-ого армійського корпусу “збройних формувань”.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/za_mynulu_dobu_misiia_obsye_narakhuvala_na_donbasi_748_porushen_rezhymu_tyshi_1018303

Залишити відповідь