Нд. Вер 20th, 2020

З мене витягали кулі, – потерпілий у нападі на автобус з активістами в Харківській області

Поділіться записом
Постраждалий активіст
112 Україна

Один з членів організації “Патріоти – За життя”, який постраждав у нападі на автобус розповів телеканалу “112 Україна” про своє самопочуття.

“У мене були два вогнепальних поранення. З мене витягали кулі. Розумієте? Все. Хлопцям дуже погано. У одного теж вогнепальне поранення і дуже сильне побиття”, – розповів потерпілий Олег.

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ-Харків під Люботином представниками “Національного корпусу” і “Азова” було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації “Патріоти – За життя”. Автобус був заблокований, і по автобусу був відкритий вогонь з автоматичної зброї, повідомили в пресслужбі партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Там зазначили, що вогнепальні поранення отримали дві людини, які перебувають у важкому стані. Після обстрілу з автоматичної зброї по членах організації “Патріоти – За життя” велася стрілянина з травматичної зброї, в результаті якої були поранені ще дві людини. В ході нападу був викрадений один з членів організації.

“Цей злочин “Нацкорпусу” і “Азова” є наслідком безкарності націонал-радикалів, що діють при прямому заступництві і підбурюванні влади, в тому числі президента Зеленського, який відкрито заявляє про свою підтримку їхньої позиції”, – сказано в заяві.

У свою чергу народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Олег Волошин заявив, що політсила проситиме Європарламент визнати “Нацкорпус” терористичною організацією.

Згодом голова “Нацкорпусу” Андрій Білецький випустив заяву щодо подій з нападом на автобус активістів з організації “Патріоти – За життя” під Харковом. Він прямо не підтвердив, що напали його люди, але дав зрозуміти, що підтримує такі дії

Джерело: https://zik.ua/news/crime/z_mene_vytiahaly_kuli_poterpilyi_u_napadi_na_avtobus_z_aktyvistamy_v_kharkivskii_oblasti_978990

Залишити відповідь