Пн. Сер 2nd, 2021

В Україні заблоковано діяльність усіх “контрабандних” компаній із списку РНБО

Засідання РНБО

Офіс президента України

В першому півріччі 2021 року було вилучено предметів контрабанди і виявлено порушень митних правил на 207,6 млн грн

В Україні заблоковано діяльність усіх фірм, які фігурують у “контрабандному” списку Ради національної безпеки та оборони України. Про це повідомила пресслужба СБУ.

“Усім 174 юридичним особам – фігурантам санкційних списків РНБО заблоковано активи. 20 підприємствам, до яких застосовано санкції, зупинено дію дозволів на брокерську діяльність, 5 – зупинено дозволи на експлуатацію митних складів, а три підприємства виключено з переліку місць доставки”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві розповіли, що в першому півріччі 2021 року було вилучено предмети контрабанди і виявлено порушень митних правил на 207,6 млн грн.

Вилучення відбувалися в рамках 53 досудових розслідувань.

Серед предметів контрабанди були виявлені зброя, заборонені речовини, деревина, культурні цінності.

Новини за темою: Позбавлений громадянства “контрабандист” подав до суду на Зеленського, СБУ та РНБО

Нагадаємо, раніше РНБО прийняла рішення, вперше в історії України запровадити персональні санкції проти топдесятки української контрабанди. Зокрема, заблоковані активи та майно зловмисників.

Згодом, президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО від 2 квітня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. А також були названі  імена фігурантів.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/v_ukraini_zablokovano_diialnist_usikh_kontrabandnykh_kompanii_iz_spysku_rnbo_1006498

Залишити відповідь