Вт. Бер 9th, 2021

В Одесі блокували механізм незаконного переправлення моряків до Криму

Поділіться записом

Схему організувало керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній

Служба безпеки України викрила та припинила схему незаконного переправлення моряків через державний кордон з Одеси до окупованого Криму. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Встановлено, що схему організувало керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній.

“Вони тривалий час наймали на свої судна українських моряків. Потім буксири компанії незаконно вирушали до тимчасово окупованого Криму і після виконання робіт поверталися в українські порти. У такий спосіб моряки порушували порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”, – йдеться в повідомлені.

Провівши обшуки в офісі компанії було вилучено суднову документацію, комп’ютерну техніку і флеш-накопичувачі, договори, у тому числі укладені з резидентами РФ, майже 20 печаток приватних комерційних структур, документи щодо фрахту буксирів.

Наразі всі матеріали відправлені на експертизу, проте за попередніми даними, вилучена документація підтверджує факт організації групою компаній незаконних каналів направлення моряків на роботу в Крим.

Тривають слідчі дії.

Новини за темою: Схема на мільйони гривень: На Житомирщині блокували нелегальний збут оптових партій бурштину до Східної Азії

Нагадаємо, раніше на Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила та заблокувала схему постачання частинам Збройних Сил України снарядів, які не відповідають технічним умовам.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/v_odesi_blokuvaly_mekhanizm_nezakonnoho_perepravlennia_moriakiv_do_krymu_993843

Залишити відповідь