Пт. Січ 22nd, 2021

В Одесі активісти Молодіжного крила ОПЗЖ привітали з новорічними святами забутих владою людей

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Активісти Молодіжного крила ОПЗЖ відвідали та привітали з наступаючим Новим роком дітей і дорослих з інвалідністю в Одеському будинку-інтернаті.

У соціально-медичному закладі на цей момент проживають діти від 4 до 18 років і дорослі від 18 до 35 років. Кожен з них має особливості розумового і фізичного розвитку.

Дуже важливо, щоб всі вони відчували увагу і турботу, переконаний керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.


Фото з відкритих джерел

“Ми вважаємо, що чужих дітей не буває. Не у всіх з них є можливість зустріти свята в колі сім’ї, але ми точно знаємо, що кожна дитина повинна мати рівне право на новорічну казку. Та ж історія і з дорослими, кинутими всіма людьми. Їм так само самотньо, так само хочеться уваги і турботи. На жаль, влада забула про свій головний обов’язок – опікуватися і працювати на благо народу. Сьогоднішній владі абсолютно плювати на людей. І тому, хто не може сам за себе постояти – жити в цій країні дуже складно. Ми хочемо хоч якось полегшити їхнє життя, принести в неї хоч трохи радості”, – розповідає керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Так само, активісти не залишили без уваги і героя Радянського Союзу Валентина Соколова. Підводника, який пройшов навколосвітню подорож на атомному підводному човні.

Валентин Євгенович перехворів на ковід, нещодавно виписався з лікарні. Зараз йому як ніколи потрібен догляд і допомога – розповідає Валерій Чигідін, голова Одеської організації молодіжного крила ОПЗЖ.


Фото з відкритих джерел

“Наше покоління дуже любить фільми про супергероїв, але справжні герої знаходяться не на голівудських стрічках, а біля нас. Ми не в праві забувати, скільки ці люди зробили для нашої спільної Батьківщини. Тепер наша черга відплатити їм тим же. Валентин Євгенович – людина легенда, єдиний живий Герой Радянського Союзу в Одеській області, який взяв участь у досі засекреченій операції в США. Нещодавно він повернувся з лікарні та потребує допомоги соцпрацівник. Наша команда зібрала все необхідне для реабілітації після хвороби, допомогли скласти документи. Так само будемо домагатися повноцінного догляду за ним, із залученням соціальних служб. Так само, Валентин Євгенович – письменник, автор 10 книг. Ми дізналися, що для написання наступної книги йому необхідний новий монітор для його комп’ютера і з радістю його презентували”, – сказав Чигідін.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/v_odesi_aktyvisty_molodizhnoho_kryla_opzzh_pryvitaly_z_novorichnymy_sviatamy_zabutykh_vladoiu_liudei_991775

Залишити відповідь