25.10.2021

В Криму співробітники ФСБ увірвалися у квартиру матері українського добровольця

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова


Facebook/Людмила Денісова

Після тригодинного обшуку силовики відвезли жінку в “слідче управління”

В Криму співробітники Федеральної служби безпеки Росії рано вранці 28 вересня увірвалися у квартиру громадянки України, матері українського добровольця Станіслава Краснова. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

За її словами, після тригодинного обшуку силовики відвезли жінку в “слідче управління”.

“Силовики нагрянули до 74-річної жінки близько шостої ранку і, виламавши двері у квартиру, влаштували несанкціонований обшук. Він тривав близько трьох годин. В результаті дій співробітників ФСБ в будинку залишився безлад, зламані меблі і пошкоджені особисті речі”, – йдеться в повідомленні.

А після обшуку матір українського добровольця і громадського активіста Станіслава Краснова силовики доставили в “слідче управління ФСБ. Там жінку протримали кілька годин.

Окрім цього, Денісова зажадала від генпрокурора Російської Федерації негайно провести перевірку дій співробітників, які незаконно проникли в квартиру жінки і потім її затримали.

Новини за темою: У Верховній Раді пропонують визначити ФСБ та ГРУ Росії терористичними організаціями

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованому Криму після допиту в Федеральній службі безпеки (ФСБ) відпустили колишнього члена Меджлісу кримськотатарського народу по Сімферопольському району Ельдара Мінсітова. Його допитали слідчі ФСБ, після цього він повернувся до свого будинку в селищі міського типу Молодіжне в Криму.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/v_krymu_spivrobitnyky_fsb_uvirvalysia_u_kvartyru_materi_ukrainskoho_dobrovoltsia_1013370

Залишити відповідь