06.12.2021

У Росії на шахті “Листвяжна” знайшли живим рятувальника, якого вважали загиблим


Фото з відкритих джерел

Чоловік провів ніч під завалами, однак зумів вибратися на поверхню та подати сигнал про допомогу

У Росії знайшли живим чоловіка, якого раніше вважали загиблим на шахті “Листвяжна”. Про це повідомляє пресслужба Міністерства РФ у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, знайденого живим звуть Олександр Заковряшин. Він був серед шести рятувальників, які зникли під час операції на шахті “Листвяжна” і були оголошені загиблими.

“Помічник командира взводу Новокузнецького гірничорятувального загону МНС Росії, який провів ніч під завалами, зумів вибратися на поверхню та подати сигнал про допомогу. На даний момент Олександра госпіталізовано з отруєнням чадним газом середньої тяжкості, йому надається вся необхідна допомога”, – розповіли у відомстві.

Крім того, т.в.о. глави МНС РФ Олександр Чупріян наголосив, що рятувальники працюватимуть на аварійній шахті, незважаючи на ризик. Вони проводять розвідку, збір проб, дослідження руйнувань шахти. Саме під час проведення цих робіт і був знайдений рятувальник.

Новини за темою: Викид метану стався на шахті у Казахстані, шестеро людей загинули

Нагадаємо, до Сибірського управління Ростехнагляду 25 листопада надійшло повідомлення про задимлення на вугільній шахті “Листвяжна” у місті Білово в Кемеровській області. Пізніше виявилося, що це був вибух в одному з вентиляційних штреків – у наслідок якого одна особа загинула, місце ще 49 не встановлено.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_rosii_na_shakhti_lystviazhna_znaishly_zhyvym_riatuvalnyka_iakoho_vvazhaly_zahyblym_1018416

Залишити відповідь