26.01.2022

У Харківському національному університеті імені Каразіна сталася пожежа: Евакуювали 300 людей

Наразі на місці працюють пожежники та рятувальники

“13 січня близько 12:40 у головному корпусі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (площа Свободи, 4) сталася пожежа. Усіх студентів та викладачів евакуювали. На гасіння пожежі направили шість автомобілів ДСНС”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що осередок займання утворився на другому поверсі головного корпусу університету, попередньо в лабораторії.

За інформацією очевидців, сильне задимлення спостерігається всередині університету. Так, принаймні п’ять поверхів оповиті густим димом.

Наразі на місці працюють пожежники та рятувальники.

Загалом із університету евакуювали 300 людей, евакуація пройшла до приїзду рятувальників. Потерпілих немає.

Наголошується, що о 13:30 пожежу було повністю ліквідовано, рятувальники повідомили, що спалах стався у підсобному приміщенні на півповерсі між першим та другим поверхами.

Новини за темою: У багатоповерхівці Нью-Йорка спалахнула масштабна пожежа: Загинуло 19 людей

Нагадаємо, раніше ми писали, що ввечері 11 січня у Подільському районі столиці в ангарі виникла пожежа. О 18:58 рятувальники локалізували її на площі 300 кв. м. Згідно з попередніми даними, жертв і потерпілих немає.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/13/u_kharkivskomu_natsionalnomu_universyteti_imeni_karazina_stalasia_pozhezha_evakuiuvaly_300_liudei_1020641

Залишити відповідь