Вт. Жов 27th, 2020

У Франції та Італії через шторм “Алекс” загинули 2 людини, ще 25 зникли безвісти

Поділіться записом

У деяких районах випала 4-місячна норма опадів

Наслідки шторму “Алекс”
AFP

У Франції та Італії  через шторм “Алекс” загинули щонайменше 2 людини, ще 25 зникли безвісти. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що шторм приніс вітер та проливні дощі, які спричинили сильну повінь. Внаслідок цього ряд сіл навколо Ніцци зазнали серйозних збитків. На півночі Італії дороги та мости були знесені паводковою водою, а кілька річок вийшли з берегів. Також шторм торкнувся П’ємонту, Ломбардії та Лігурії. Через це 2 людини загинули, а ще 17 зникли безвісти на північному заході країни.

Водночас у Франції вважаються зниклими безвісти 8 людей. Місцеве метеорологічне агентство заявило, що в деяких районах за 24 години випало 450 мм опадів, що є 4-місячною нормою. Ще в п’ятницю шторм вразив західне узбережжя Франції, через що десятки тисяч будинків втратили владу.

Новини за темою: У Японії через потужний тайфун евакуюють понад 1,5 мільйона людей

Нагадаємо, нещодавно через ураган “Саллі”, який обрушився на південні штати Сполучених Штатів Америки, без електрики залишилися понад 550 тисяч осіб. За даними компаній-постачальників електроенергії, причиною відключення електрики є обвалення дерев та обламані гілки.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_frantsii_ta_italii_cherez_shtorm_aleks_zahynuly_2_liudyny_shche_25_znykly_bezvisty_982619

Залишити відповідь