22.09.2021

У Чернівецькій області у померлого чоловіка підтвердився штам “Дельта”

Anadolu Agency

Померлому пацієнту було 66 років

У Чернівецькій області у померлого 66-річного чоловіка підтвердили інфікування штамом коронавірусу “Дельта”. Про це повідомила в.о. директора Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Гопко “Укрінформу“.

“Днями ми отримали результати із підтвердженням ще 23 випадків (інфікування штамом “Дельта”, – ред.) із 30 зразків, які ми надсилали. Серед буковинців, у яких підтвердили дельта-штам коронавірусу, є один померлий пацієнт, йому було 66 років”, – зазначила вона.

До слова, раніше на Буковині зафіксували 34 випадки цього штаму. Тоді досліджували партію із 42 зразків.

“Новий штам переважає над іншими. Випадки інфікування ним виявили майже в усіх територіальних громадах. Лише у гірських районах Путильщини поки не підтвердили жодного. Серед усіх виявлених випадків дельта-штаму немає жодного, хто отримав щеплення.

Близько чверті виявлених випадків – це діти. Наймолодшому пацієнту один рік, а найстаршому – 88 років”, – розповіла Гопко.

Новини за темою: Поширення COVID-штаму “Дельта”: Ефективність РНК-вакцин знизилася до 66%

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко закликає українців не зволікати та вакцинуватися зараз, адже восени очікується нова хвиля захворюваності на COVID-19. Зокрема, очікується спалах інфікування штамом “Дельта”.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/u_chernivetskii_oblasti_u_pomerloho_cholovika_pidtverdyvsia_shtam_delta_1010519

Залишити відповідь