Нд. Січ 17th, 2021

Суд арештував майно лідера партії закарпатських угорців Брензовича

Поділіться записом
Василь Брензович
Фото з відкритих джерел

Клопотання слідчого задоволено повністю

Закарпатський апеляційний суд постановив накласти арешт на майно, вилучене під час обшуку в лідера партії закарпатських угорців КМКС Василя Брензовича. Про це інформує пресслужба суду.

“У понеділок, 28 грудня 2020 року, Закарпатський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду про накладення арешту на майно, вилучене під час обшуку у Василя Брензовича. Вивчивши матеріали провадження та заслухавши його учасників, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційну скаргу прокурора слід задовольнити, а ухвалу слідчого судді від 11 грудня 2020 року частково скасувати”, – йдеться у повідомленні.

З урахуванням того, що відповідне майно є речовими доказами у кримінальному провадженні, а також для встановлення всіх обставин вчиненого злочину своїм рішенням апеляційний суд наклав арешт на майно.

Як повідомлялося, раніше в голови КМКС Василя Брензовича СБУ провела обшуки. На першій сесії облради депутата від КМКС Брензовича не було. Як стало відомо з неофіційних джерел, напередодні він виїхав з України через загрозу вручення підозри.

Новини за темою: Обшуки, погрози і не лише: Що відбувається на Закарпатті і чому Угорщина знову вдалася до міжнародного тиску на Київ

Нагадаємо, нещодавно заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко прокоментував погрози українцям угорського походження на Закарпатті та заявив, що представники “Правого сектора” та інших національних угруповань не причетні цього.

Пізніше голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що листи з погрозами та провокативне відео, розміщене в інтернеті, – це ланки одного ланцюжка.

Джерело: https://zik.ua/news/uzhgorod/sud_areshtuvav_maino_lidera_partii_zakarpatskykh_uhortsiv_brenzovycha_991522

Залишити відповідь