06.12.2021

Справа про замах на Лещенка: Підозрюваних звинувачують за чотирма статтями

Голова Національної поліції України Ігор Клименко
Фото з відкритих джерел

Вони всі наразі поміщені до ізолятора тимчасового тримання

Фігурантам кримінального провадження щодо замаху на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка оголошено підозри за чотирма статтями. Про це повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко під час брифінгу.

“Громадянин США і був основним замовником. Усі підозрювані — пред’явлені підозри і громадянам України, і громадянину США – за чотирма статтями ККУ: це викрадення, вимагання, нанесення тяжких тілесних ушкоджень і замах на вбивство. І вони всі наразі поміщені до ізолятора тимчасового тримання”, – заявив він.

Новини за темою: “Вбивством ви нічого не досягнете”: Лещенко про спробу замаху на себе

Нагадаємо, сьогодні, 18 листопада, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що на одного з міністрів хотіли здійснити замах.

Після цього стало відомо, що громадянин США та громадянка України за 20 тисяч доларів замовили кілера для вбивства міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. Американець мав виїхати з України і злочин мав бути вчинений вже після того, як він буде на території США.

Правоохоронці затримали групу осіб, які спланували умисне вбивство Лещенка, а також викрадення, вимагання та нанесення тяжких тілесних ушкоджень. 

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/sprava_pro_zamakh_na_leshchenka_pidozriuvanykh_zvynuvachuiut_za_chotyrma_stattiamy_1017811

Залишити відповідь