20.01.2022

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували майже 450 порушень на Донбасі за чотири дні

ОБСЄ
ОБСЄ

Найбільше порушень виявлено в Донецькій області

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі зафіксувала у період з 30 грудня до вечора 3 січня 443 порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Про це повідомляється у щоденному звіті ОБСЄ в Україні 4 січня.

Як зазначається, у період із вечора 30 грудня 2021 року до вечора 3 січня 2022 року в Донецькій області Місія зафіксувала 399 порушень режиму припинення вогню, зокрема 25 вибухів (1 вибух у повітрі та 24 вибухи невизначеного походження).

Більшість порушень сталися в районах на північ і північний схід від н. п. Широкине, на південь і південний схід від Донецької фільтрувальної станції, а також на північний схід від н. п. Гнутове.

Водночас у Луганській області СММ нарахувала 44 порушення режиму припинення вогню, зокрема 23 вибухи невизначеного походження. Більшість порушень виявлено в районах на північний схід і південь від ділянки розведення в районі н. п. Золоте, а також на південний схід і південний захід від н. п. Кряківка.

Новини за темою: Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель відвідає Україну, через загострення ситуації на Донбасі, – МЗС

Нагадаємо, високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель прибув з візитом в Україну на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. Так, 5 січня Кулеба та Боррель відвідають лінію розмежування в Луганській області. Це буде перша поїздка високого представника ЄС на Донбас з моменту початку збройного конфлікту.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/05/sposterihachi_obsye_zafiksuvaly_maizhe_450_porushen_na_donbasi_za_chotyry_dni_1020341

Залишити відповідь