Чт. Лют 25th, 2021

Сайт телеканалу ZIK переїхав на резервну адресу zikua.tv через втручання держорганів у роботу основного домену

Поділіться записом
Фото з відкритих джерел

В результаті атаки влади на свободу слова у сайту ZIK незаконно відняли домен zik.ua

Сайт телеканалу ZIK переїхав на резервну адресу zikua.tv через втручання держорганів у роботу основного домену. Зараз вже працює редирект (перенаправлення) з zik.ua на zikua.tv.

Старий домен у сайту забрали, він був “розделегований”. По суті власник домену, сайт телеканалу, втратив можливість його адмініструвати. Таким чином, в результаті атаки влади на свободу слова у сайту ZIK незаконно відняли домен zik.ua.

Пізніше, після цієї заяви, сайту телеканалу ZIK повернули колишній домен zik.ua, проте поки незрозуміло на який термін. Історія з розделегуванням може повторитися в будь-який момент.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема йдеться і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів (112 Україна, NewsOne, ZIK). Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років.

Медіахолдинг в свою чергу розцінює введення санкцій як політичну розправу над неугодними ЗМІ.

Відзначимо, що онлайн-трансляцію 112 Україна, NewsOne, ZIK після блокування можна дивитися ТУТ.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/sait_telekanalu_zik_pereikhav_na_rezervnu_adresu_zikuatv_cherez_vtruchannia_derzhorhaniv_u_robotu_osnovnoho_domenu_995215

Залишити відповідь