Пн. Сер 2nd, 2021

Протягом минулої доби на Львівщині зафіксували три випадки укусів змій


Фото: Pixabay

Потерпілі перебувають у стані середньої важкості

Минулої доби у Львівській області зафіксували три випадки укусів змій. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Зазначається, що до лікувальних закладів з діагнозом укус змії потрапили троє осіб, серед них одна дитина. Усі потерпілі перебувають у стані середньої важкості.

Наголошується, що о 14:55 до Служби порятунку ”101” надійшло повідомлення про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню госпіталізовано жінку 1987 року народження, з діагнозом – укус змії пальця правої стопи. Потерпіла – жителька м. Львів.

Згодом, о 17:48 надійшло повідомлення про те, що в Турківську лікарню в приймальне відділення поступила дівчина, 2008 року народження, з діагнозом – укус змії в ліву гомілку. Потерпіла – жителька с. Свидник Східницької селищної територіальної громади.

Цього ж дня о 20:00 також надійшло повідомлення про те, що в Турківську лікарню в приймальне відділення поступила жінка 1970 року народження, з діагнозом – укус змії в праву п’ятку. Потерпіла – жителька с. Карпатське Боринської селищної територіальної громади Самбірського району.

У свою чергу, головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає жителів області бути обережними та уважними, відправляючись на природу.

Підкреслюється, що при зустрічі з плазуном – потрібно не панікувати, не наближатись і не робити різких рухів.

У них поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.

У ДСНС закликали бути уважними у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс та вирушаючи у ліс взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

Джерело: https://zikua.tv/news/lviv/protiahom_mynuloi_doby_na_lvivshchyni_zafiksuvaly_try_vypadky_ukusiv_zmii_1006987

Залишити відповідь