Сб. Жов 24th, 2020

Пожежі на Луганщині: У зону ураження потрапили понад 30 населених пунктів

Поділіться записом

Рятувальники стверджують, що найбільш складна ситуація біля лінії розмежування

У Державній службі надзвичайних ситуацій заявили, що найбільш складна ситуація із пожежами в Луганській області, склалася вздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів, де до зони ураження потрапив 31 населений пункт. Про це повідомляє пресслужба регіональної ДСНС

Як зазначається, з найбільш складних восьми осередків один осередок між населеними пунктами Байдівка та Половинкине (Старобільський район) о 12 год. 30 хв. 1 жовтня ліквідовано.

Наразі продовжується гасіння семи основних осередків:

Осередок № 2 між селами Піщане, Нижньотепле, Артема (Станично-Луганський район). Загоряння очерету та сухої рослинності на площі понад 20 га.

Новини за темою: Пожежа на Луганщині: Слідство розглядає чотири основні версії

Осередок № 3, поблизу Трьохізбенки (Новоайдарський район) та поширився до Сєверодонецька (за даними лісгоспів вогнем пройдено близько 11 тис. га). Було евакуйовано 120 чоловік, у тому числі із: сіл Муратове – 35 осіб (розміщено в смт Новоайдар у школі та лікарні), Воронове – 40, Сиротине – 25, Осколонівка – 20 (евакуйовані із трьох сіл розміщено в м. Сєверодонецьк). На даний час розповсюдження вогню в сторону м. Сєверодонецька немає.

Осередок № 4 поблизу с. Вільхове (Станично-Луганський район) вогнем пройдено 200 га лісу.

Осередок № 5 поблизу с. Болотене (Станично-Луганський район) – загоряння понад 6 га очерету та сухої рослинності, вогнем пошкоджено 4 будинки (1 житловий, 3 нежилих).

Осередок № 6 поблизу сіл Лобочеве, Геєвка (Станично-Луганський район) сталася лісова пожежа на площі 300 га.

Осередок № 7 між с. Чмирівка та Запорізьке (Старобільського району) сталося загорання лісової підстилки на площі близько 40 га. Ситуація контрольована. 

Новини за темою: Зеленський про пожежі в Луганській області: Я би з обстрілами не об’єднував

Осередок № 8 пожежа, яка виникла на околиці с. Смолянинове Новоайдарського району розповсюджується у напрямку с. Олександрівка та с. Гаврилівка, загроза розповсюдження пожежі у напрямку с. Смолянинове відсутня. Сили і засоби ДСНС зосереджуються на захист населених пунктів Гаврилівка, Олександрівка та газорозподільчої станції на околиці с. Олександрівка. У даних населених пунктах оголошено евакуацію та підготовлено автобуси для її проведення.

Нагадаємо, вчора, 30 вересня, в кількох районах Луганської області виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки, через що жителів кількох сіл евакуювали. Тоді повідомлялося, що гасіння вогню ускладнюють сильні пориви вітру.

Сьогодні, 1 жовтня, стало відомо, що незаконні збройні формування на Донбасі здійснили обстріл лісового масиву, в результаті чого виник новий осередок пожежі

Згодом в Державній службі з надзвичайних ситуацій заявили, що площа пожежі у Луганській області збільшилась до 11 тисяч гектарів. 

Також у зв’язку з пожежею у Луганській області контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду “Станиця Луганська” тимчасово призупинив роботу. 

Джерело: https://zik.ua/news/crime/pozhezhi_na_luhanshchyni_u_zonu_urazhennia_potrapyly_ponad_30_naselenykh_punktiv_982442

Залишити відповідь