Нд. Бер 7th, 2021

Попри санкції США: У водах Данії відновилося укладання труб “Північного потоку-2”

Поділіться записом
Фото з відкритих джерел

Завершення робіт в датських водах очікується наприкінці травня

У водах Данії відновилося укладання труб російського газопроводу “Північний потік-2”. Про це повідомляє “Интерфакс” із посиланням на компанію Nord Stream 2 AG.

Зазначається, що судно “Фортуна” провело випробування й почало вкладати труби. “Судно-трубоукладач “Фортуна”, яке 24 січня почало роботи з відновлення будівництва газопроводу “Північний Потік-2″, успішно провело морські випробування і сьогодні приступило до трубоукладки у водах Данії. Всі роботи проводяться згідно з відповідними дозволами. Більш детальну інформацію про будівництво і наші подальші плани ми повідомимо додатково”, – йдеться в повідомленні оператора будівництва.

Очікується, що “Фортуна” завершить роботи в датських водах наприкінці травня, після чого почне укладати труби у водах Німеччини. Там будівництво триватиме до червня. Розрахункова швидкість укладання труб становить 0,4 км на добу, проте на неї можуть впливати погода й технічні умови.

Новини за темою: У Держдепі США назвали “Північний потік-2” загрозою трансатлантичній безпеці

Нагадаємо, нещодавно Міністерство фінансів США запровадило санкції проти судна “Фортуна”, яке будує “Північний потік-2”, та його власника – компанії KVT-RUS. Тоді Міністерство закордонних справ України привітало рішення США щодо нових санкцій.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/popry_sanktsii_ssha_u_vodakh_danii_vidnovylosia_ukladannia_trub_pivnichnoho_potoku_2_995591

Залишити відповідь