27.11.2021

Південнокорейські винищувачі перехоплювали групи літаків Китаю та Росії


Фото з відкритих джерел

Російські та китайські літаки перебували у зоні ППО Південної Кореї близько 10 хвилин

Південна Корея піднімала у небо винищувачі через наближення двох китайських та семи російських військових літаків. Про це повідомляє агенція Yonhap.

Літаки РФ й Китаю окремо потрапили в зону розпізнавання протиповітряної оборони (ППО) Південної Кореї на східному узбережжі біля островів Токто (Такесіма) в Японському морі без жодних попереджень. Вони перебували у цій зоні близько десяти хвилин. У відповідь на це південнокорейські військові підняли винищувачі F-15 і F-16 та літак-заправник, “щоб підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій”.

Yonhap звертає увагу, що зона ППО не є суверенним простором, а лише розпізнавальною ділянкою для ідентифікації літаків, які можуть загрожувати національній безпеці. Військові літаки повинні оголосити про свою присутність у цій зоні, щоб запобігти потенційному конфлікту.

Новини за темою: Турецькі винищувачі F-16 перехопили невідомний літак біля Польщі

Раніше повідомлялося, що над Чорним морем вчора, 10 лютого, винищувачі НАТО піднялися в повітря, щоб перехопити російські військові літаки.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/pivdennokoreiski_vynyshchuvachi_perekhopliuvaly_hrupy_litakiv_kytaiu_ta_rosii_1017941

Залишити відповідь