Сб. Вер 19th, 2020

Під Полтавою другий день горить сміттєзвалище

Поділіться записом
Пожежа на Полтавському міському сміттєзвалищі
ДСНС

Стан забрудненості повітря у місті пилом і викидами вуглецю – на високому рівні

У Полтавській області поблизу села Макухівка загорілося сміттєзвалище твердих побутових відходів, у зв’язку з цим рівень забрудненості повітря у регіоні сягнув високого рівня. Про це повідомляє пресслужба ДСНС та місцевий портал “Полтавщина“. 

Зазначається, що пожежа спалахнула напередодні, 3 вересня, приблизно о 15 годині. Станом на ранок 4 вересня вогонь знищив сміття на площі 2,2 гектара. 


ДСНС

За даними місцевого ЗМІ, через масштабне займання з вечора і до ранку Полтава була вкрита димом та смогом.

“Більш небезпечна ситуація склалася для мешканців вищих поверхів будинків, розташованих на вищих точках міста. Стан забрудненості повітря у місті пилом і викидами вуглецю тримається на високому рівні”, – йдеться у повідомленні. 

Також наголошується, що мікроклімат у місті погіршують масштабні лісові пожежі у сусідній Харківській області та на Луганщині.

Станом на 9:40 ранку 4 вересня гасіння вогню триває. Зокрема, до операції залучено 55 рятувальників та 12 одиниць техніки. Причина пожежі встановлюється.

Нагадаємо, нещодавно в Україні спалахнули ще дві масштабні пожежі у Харківській та Луганській областях. 

Так, станом на ранок п’ятниці на Луганщині триває гасіння 3 осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень.

Тоді як у Харківській області ситуація з лісовими пожежами перебуває під контролем співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зокрема, наразі продовжують тліти деревина і будинки. 

Джерело: https://zik.ua/news/crime/pid_poltavoiu_druhyi_den_horyt_smittiezvalyshche_979642

Залишити відповідь