17.09.2021

Перед судом постане кулеметник спецзагону “Омега” за розстріл на Майдані


Сергій Пономарьов / The New York Times

Він взяв участь у теракті – стрільбі по беззбройних учасниках акції протесту

У справі про розстріл учасників протестів на Майдані перед судом постане колишній офіцер, кулеметник окремого загону спеціального призначення “Омега”. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора в Telegram.

Як зазначається, до Печерського районного суду Києва направлено обвинувальний висновок щодо колишнього офіцера, кулеметника окремого загону спеціального призначення та боротьби з тероризмом “Омега” однієї з бригад спеціального призначення Управління Північного територіального Київського командування внутрішніх військ МВС України за фактом вчинення вбивств учасників акцій протесту 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

За даними слідчих органів, колишній військовослужбовець спецзагону “Омега” діяв спільно і погоджено з бійцями так званої чорної роти “Беркута”. Він безпосередньо взяв участь у груповому скоєнні теракту-стрільбі на ураження з вогнепальної зброї по беззбройних учасників акції протесту на вулиці Інститутській.

“Їх метою було вчинення вбивств мітингувальників способом, небезпечним для життя багатьох осіб, для припинення акцій протесту”, – уточнила пресслужба.

Новини за темою: Ексзаступника начальника МВС, засудженого за розгін Майдану, поновили на посаді

Нагадаємо, що раніше Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Державного бюро розслідувань про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно колишнього президента України Віктора Януковича у справах Майдану. Розслідування будуть здійснювати за фактами організації низки тяжких та особливо тяжких насильницьких злочинів, у тому числі умисних вбивств у лютому 2014 року.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/pered_sudom_postane_kulemetnyk_spetszahonu_omeha_za_rozstril_na_maidani_1011527

Залишити відповідь