Нд. Вер 27th, 2020

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає від Авакова звільнити керівника Нацполіції Харківської області Валерія Сокуренка і відкрити кримінальне провадження за статтею “Тероризм”

Поділіться записом

Як повідомляє сайт Національної поліції міста Харкова, інформація за фактом розстрілу автобуса з активістами організації “Патріоти – За життя” під Люботином Харківської області внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Таке розпорядження віддав керівник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко, передає пресслужба партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Згідно з повідомленням, така кваліфікація особливо тяжкого злочину – терористичного акту, з використанням автоматичної вогнепальної зброї, вчинена суспільно небезпечним способом свідчить про одне – прагнення забезпечити прикриття нападникам, замовкнути та применшити суспільну небезпеку їх діянь.

“Опозиційна платформа – за життя” вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова негайно відкрити кримінальне провадження за статтею “тероризм”, провести об’єктивне розслідування і притягнути до відповідальності терористів, а так само відправити у відставку керівника ГУНП в Харківській області Валерія Сокуренка.

Нагадаємо, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива повідомив, що представники “Азова” й “Нацкорпусу” обстріляли автобус активістів організації “Патріоти – За життя” під Харковом, є постраждалі.

Згодом Ілля Кива повідомив деталі нападу на автобус.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/opozytsiina_platforma_za_zhyttia_vymahaiemo_vid_avakova_zvilnyty_kerivnyka_natspolitsii_kharkivskoi_oblasti_valeriia_sokurenka_i_vidkryty_kryminalne_provadzhennia_za_statteiu__teroryzm_978946

Залишити відповідь