Пт. Лип 30th, 2021

Накрило хвилею: В Іспанії трагічно загинула українка


Фото з відкритих джерел

Чоловік встиг врятувати тільки сина

В Іспанії трагічно загинула громадянка України, повідомляє видання “Високий замок”.

Як зазначається, 47-річна жінка, на ім’я Ірина, жила в Іспанії разом зі своєю сім’єю. Українка вийшла заміж за місцевого чоловіка і народила двох дітей. У день трагічної події жінка і її сім’я поїхали на море.

Ірина та її 6-річний син пішли плавати, раптово їх накрила хвиля. Українка встигла покликати на допомогу. Чоловік відразу кинувся до води, але він зумів витягнути з моря тільки сина, жінка потонула через ще одну хвилю, яка збила її з ніг.

Загибла українка була родом з Тернопільської області, міста Бережани. Її тіло вже доставили з Мадрида на батьківщину для поховання.

Видання повідомляє, що загибла Українка знала іноземні мови, вона закінчила школу із золотою медаллю та отримала диплом із відзнакою у Львівській комерційній академії. Сусіди Ірини, поруч з якими вона жила до переїзду в Іспанію, називають загиблу “унікальною людиною”.

Новини за темою: У Туреччині внаслідок аварії на гідроциклах загинув український турист

Рішення про поховання Українки на батьківщині прийняли її батьки, які часто приїжджали до неї в Іспанію та допомагали виховувати своїх онуків.

Нагадаємо, раніше в Польщі виявили в річці померлу 36-річну громадянку України, яка вважалася зниклою безвісти. Місцева прокуратура почала розслідування.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/nakrylo_khvyleiu_v_ispanii_trahichno_zahynula_ukrainka_1007082

Залишити відповідь