Пн. Січ 25th, 2021

На Полтавщині згасло полум’я на місці вибуху магістрального газопроводу

Поділіться записом
Вибух на газопроводі у Полтавській області
facebook.com/Kharkov.City

Жертв і постраждалих унаслідок вибуху немає

У Полтавській області згасло полум’я на місці розгерметизації газопроводу “Уренгой-Помари-Ужгород”. Про це повідомила пресслужба МВС у Telegram.

Зазначається, що внаслідок вибуху жертв та постраждалих немає. Загалом без газопостачання залишилися 17 населених пунктів Лубенського району. Фахівці провели заміри повітря у населених пунктах і не виявили перевищення небезпечних речовин.

Також через інцидент було створено цілодобовий оперативний штаб, до складу якого входять представники департаментів охорони здоров’я, соцзахисту, цивільного захисту та інші органи. Сьогодні вранці, 10 січня, рятувальники об’їхали всі домогосподарства для оповіщення населення щодо правил користування газовими пристроями перед початком подачі газу.

Нагадаємо, у суботу, 9 січня, стався потужний вибух на газопроводі в Полтавській області. За попередньою інформацією, вибух стався на ділянці магістрального газопроводу поблизу села Калайдинці.

Новини за темою: Під Полтавою загорівся вагон, двоє людей загинули

Згодом Оператор ГТС України заявив, що правоохоронці розслідуватимуть причини вибуху на газопроводі “Уренгой-Помари-Ужгород” у Полтавській області, в тому числі ймовірність вчинення диверсії. Там додали, що вибух відбувся в результаті розгерметизації газогону.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/na_poltavshchyni_zhaslo_polumia_na_mistsi_vybukhu_mahistralnoho_hazoprovodu_992457

Залишити відповідь