Пт. Січ 22nd, 2021

На Чернігівщині начальника апаратної полку зв’язку викрили на розкраданні військове майно на понад 200 тисяч гривень

Поділіться записом

Викрадене майно вдалося повернути

У Чернігівській області повідомлено про підозру у таємному викрадені військового майна начальнику апаратної полку зв’язку. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Згідно з повідомленням, наприкінці жовтня 2020 року вказана службова особа, маючи доступ до військового майна, привласнила два спеціальних переносних комп’ютери загальною вартістю понад 200 тис. грн.

Новини за темою: Зеленський присвоїв ім’я В’ячеслава Чорновола військовій частині ЗСУ

Як зазначається, внаслідок таких дій радіорелейна станція, яка призначена для передачі та прийому цифрової інформації на значні відстані, була розукомплектована та втратила можливість виконувати завдання за призначенням.

Відомо, що завдяки вжитим заходам викрадене майно вдалося повернути. Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу, встановлюються причини та умови вчинення злочину.

Новини за темою: В Україні можуть конфіскувати майно за псевдомінування

Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони України провело попереднє розслідування інформації щодо можливих зловживань під час перевезення тіл загиблих українських захисників, оприлюднених в програмі журналістки Яніни Соколової.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/na_chernihivshchyni_nachalnyka_aparatnoi_polku_zviazku_vykryly_na_rozkradanni_viiskove_maino_na_ponad_200_tysiach_hryven_992100

Залишити відповідь