Сб. Вер 19th, 2020

Кількість хворих на COVID-19 в Україні зростає, у МОЗ заявили про новий летальний випадок

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

На Івано-Франківщині померла жінка, у якої було діагностовано коронавірус кілька днів тому

Кількість хворих на COVID-19 в Україні зростає – за добу було виявлено 32 нові випадки. Про це повідомляється у телеграм-каналі МОЗ “Коронавірус_інфо“.

“В Україні зафіксовано 145 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 22:00 25 березня в Україні 145 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав. За добу виявлено 32 нові випадки”, – йдеться у повідомленні.

При цьому уточнюється, що під п’ятим летальним випадком від коронавірусу мається на увазі смерть жінки у Івано-Франківській області.

“Померла жінка, яка 23 березня разом із чоловіком поступила в лікарню з підозрою на коронавірусну інфекцію. Жінка довго займалась самолікуванням і запізно звернулась до лікарів. На жаль, урятувати пацієнтку вже не вдалося, вона померла за добу. Інфікування на COVID-19 було лабораторно підтверджено вже після смерті. МОЗ висловлює співчуття рідним померлої”, – зазначається у повідомленні.

Чоловік померлої наразі продовжує перебувати в лікарні, його стан середнього ступеня тяжкості.

Зауважимо, сьогодні протягом дня повідомлялося про два летальних випадки від недуги. Зокрема, на Тернопільщині помер чоловік, у якого було підтверджено лабораторно коронавірус, а на Сумщині – жінка, у якої експрес-тест показав COVID-19.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/kilkist_khvorykh_na_covid_19_v_ukraini_zrostaie_u_moz_zaiavyly_pro_novyi_letalnyi_vypadok_963354

Залишити відповідь