Пт. Лют 26th, 2021

Катастрофа MH17: Нідерланди не звинувачуватимуть Україну через незакритий авіапростір

Поділіться записом

Катастрофа МН17

Фото з відкритих джерел

Відповідно до результатів розслідування, Україна не знала про небезпеку для цивільної авіації

Нідерланди не мають причин притягувати Україну до відповідальності за незакритий повітряний простір у липні 2014 року, коли був збитий літак рейсу MH17. Про це повідомив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, передає NU.

За словами Блока, в 2019 році нижня палата парламенту Нідерландів вимагала розслідування та більшої ясності щодо ролі України в авіакатастрофі. Йшлося про з’ясування того, чому над зоною бойових дій був не повністю закритий авіапростір.

Тепер у звіті Фонду безпеки польотів заявили про недостатнью кількість фактів, які б вказували на те, що українська влада знала про небезпеку для цивільної авіації. Водночас нідерландський урядовець додав, що органи цивільної авіації Росії, які несли відповідальність за повітряний простір на кордоні з Україною, схоже, також не бачили загрози.

Новини за темою: Суд Гааги визначився, коли завершить допити експертів у справі МН17

Нагадаємо, нещодавно посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов висловив сподівання, що слухання по суті у справі МН17 розпочнеться за графіком 7 червня 2021 року. За його словами, суд матиме перерви у серпні, жовтні та грудні.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/katastrofa_mh17_niderlandy_ne_zvynuvachuvatymut_ukrainu_cherez_nezakrytyi_aviaprostir_995583

Залишити відповідь