Сб. Жов 24th, 2020

Катастрофа Ан-26 на Харківщині: Командування Повітряних сил розпочало віртуальні бої проти телеканалу ZIK та голови Харківської ОДА Олексія Кучера

Поділіться записом
Уламки літака АН-26 на Харківщині
ДСНС

Командуванню Повітряних сил не сподобався сюжет телеканалу ZIK, де батько загиблого хлопця розповідав про стан літаків

Після трагедії з літаком Ан-26 на Харківщині, командування Повітряних сил своїми заявами увірвалося у віртуальні бої в соцмережах проти телеканалу ZIK та голови Харківської ОДА Олексія Кучера.

Про це йшлося в ефірі телеканалу ZIK.  

Як зазначили ведучі, спочатку “вдарили” по голові Харківської облдержадміністрації Олексію Кучеру. Звинуватили, що він маніпулює фактами. Зокрема тим, що напередодні катастрофи в небі було два літаки. І першим сів той, де перебував син командувача повітряних сил Сергія Дроздова. Сам Дроздов підтвердив інформацію про сина на борту іншого літака.  

Кучер заявив, що трагедія могла трапитися саме через порушення послідовності посадки літаків.

О п’ятій годині наступного ранку в соціальній мережі Facebook командування повітряних сил з’явився допис, де слова голови Харківської ОДА назвали ганебними та брехливими. Самого ж Кучера назвали вчителем фізкультури, прокурором, помічником судді та одіозною фігурою без моралі. Ба більше, це офіційна заява командування Повітряних сил України.

“Мабуть, понад сто коментарів та понад триста “перепостів” допису про губернатора Кучера спонукали пресслужбу командування до іншого звитяжного вчинку. Цього разу вони звинуватили журналістів телеканалу ZIK у некомпетентності та інформаційному “вкиді”. Дуже не сподобався сюжет, де батько загиблого хлопця розповідав про стан літаків та ситуацію в повітряних силах”, – наголосили журналісти.

Новини за темою: Чорні скриньки літака Ан-26 розшифрували, – нардеп

От тільки, як зазначається, командування забуло вказати у своєму дописі, що вони так і не відповіли на інформаційні запити телеканалу. А їх було чимало.

“Коментуючи ситуацію з Ан-26, командувач повітряних сил заявив, що літаки у США ще старші за наші. І літають. Справді, хоча б у чомусь наші генерали перемогли американців. А може краще було б зайнятися забезпеченням військових, ніж влаштовувати віртуальні бої у соцмережах. Може не потрібно вриватися в інформаційний простір із сумнівними коментарями, а збільшувати час нальоту наших пілотів.

Якщо ж так хочеться  віртуальних перемог у соцмережах, то краще було б дати гідну відповідь Міноборони Британії, яке заявило, що навчання в Україні – це насправді задній двір Росії. Але з цього приводу не було жодного допису. Лише фото американських ядерних бомбардувальників у небі над Україною”, – резюмували ведучі.

Новини за темою: Родинам загиблих під час авіакатастрофи Ан-26 на Харківщині почали передавати тіла, – ДБР

Нагадаємо, 25 вересня поблизу міста Чугуєва розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив.

За даними ДБР, перевіряють декілька версій трагедії: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарата; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків екіпажем; неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за управління польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Джерело: https://zik.ua/news/crime/katastrofa_an_26_na_kharkivshchyni_komanduvannia_povitrianykh_syl_vede_virtualni_boi_proty_telekanalu_zik_ta_holovy_kharkivskoi_oda_oleksiia_kuchera_982758

Залишити відповідь