Пн. Січ 18th, 2021

Ілля Кива: Штаб з координації протестів проти тарифного геноциду допоможе жителям Полтавської області без політики

Поділіться записом
Народний депутат Ілля Кива


Фото з відкритих джерел

Штаб з координації акцій протесту проти тарифного геноциду в Полтавській області буде допомагати людям в мирному вираженні їх незгоди з діями влади, що може призвести до зміни цієї влади. Про це народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива заявив у вівторок в Лубнах.

“В умовах пандемії, обнулення економіки, відсутность доходів у громадян – влада підвищує тарифи. І це все призводить до неможливості жити в нашій країні. При пенсії в 2 тис грн люди отримують платіжки на 2,5 – 3 тис грн. Я сьогодні готовий допомагати людям формувати протестний рух, той протест, який, можливо, ляже в основу всього перезавантаження влади. І це позиція не політика, а позиція батька трьох дітей, які живуть в Україні”, – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що штаб діятиме без партійної символіки.

“Ми не будемо політизувати цей протест, щоб ніхто не міг сказати, що це всього лише PR-акція окремих сил. Була ініціатива обласних депутатів про створення штабу з координації дій по боротьбі з тарифним геноцидом. Від кожного району люди оберуть групи, які будуть взаємодіяти і виробляти системне протистояння”, – підкреслив нардеп.

При цьому він додав, що всі акції будуть в рамках закону: “Ми маємо право на мирний протест, це наше конституційне право. Ми будемо перекривати дороги, ми будемо блокувати державні установи, ми будемо боротися за своє майбутнє”, – сказав Ілля Кива.

Говорячи про причини, що призвели до масових протестів, нардеп зазначив залежність чинного керівництва України від зовнішнього впливу.

“Влада знаходиться під зовнішнім управлінням, їх змушують робити те, що веде до знищення нашої нації. Йде значне скорочення чисельності українців, і це ціла програма, яка включає і знищення медицини, економіки, і перекручення системи освіти, у нас сьомий рік війна і фактично голод. Єдина можливість вийти з цієї ситуації – це протистояння і боротьба проти зовнішнього управління і марної влади, яка своїми ідіотськими діями наближає нас усіх до могили”, – підсумував Ілля Кива.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/illia_kyva_shtab_z_koordynatsii_protestiv_proty_taryfnoho_henotsydu_dopomozhe_zhyteliam_poltavskoi_oblasti_bez_polityky_992714

Залишити відповідь