Пт. Січ 22nd, 2021

Ілля Кива про постачання російської вакцини: Це вже боротьба за вплив, в якій влада виконує програму геноциду

Поділіться записом




Народний депутат Ілля Кива
“Опозиційна платформа – За життя”

Ситуація з поставками в Україну вакцини від коронавірусу перетворена в боротьбу за вплив, в якій нинішня влада – виконавці чужої волі. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива.

“Історія поставок в Україну вакцини від коронавірусу давно стала політичною. Це протистояння, війна за можливість впливу. Але ця війна виливається в смерті українців. Наша система охорона здоров’я за останні 7 років була повністю знищена, близько 50 тис медпрацівників звільнилися за останній рік. І це – стратегія по вимиванню медперсоналу, адже так легше знищувати наше населення. І не надання вакцини – також частина програми по стиранню нашої нації, яку реалізовує нинішня влада”, – сказав він.

Ілля Кива нагадав, що в минулому році представники влади залишили населення без засобів захисту, а зараз блокують доступ російської вакцини від коронавірусу.

“Вони нажилися (на продажу засобів захисту з держрезерву – Ред.), оголивши країну перед небезпекою. Сьогодні вони слухняні виконавці стратегії, спущеною їм з посольства США, і їх завдання – не допустити на український ринок ефективний препарат, який міг би зберегти людські життя. І це – злочин, пов’язаний зі зрадою і саботажем, за який їх судитимуть”, – сказав нардеп.

При цьому політик нагадав, що Віктор Медведчук, домовився з президентом РФ не лише про постачання, але і про можливості виробництва вакцини на українських підприємствах.

“Ми могли б вже сьогодні виробляти цю вакцину, рятувати наших людей і допомагати іншим країнам… але сьогодні українці залишені сам на сам з хворобою, ми навіть позбавлені змоги доїжджати до лікарень. Сьогодні кожне життя на совісті президента Зеленського і таких аферистів, як Радуцький і Ляшко, які не дають можливості рятувати людські життя”, – підсумував Ілля Кива.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/illia_kyva_pro_postachannia_rosiiskoi_vaktsyny_tse_vzhe_borotba_za_vplyv_v_iakii_vlada_vykonuie_prohramu_henotsydu_992131

Залишити відповідь