Вт. Бер 9th, 2021

Хабар за розподіл коштів із COVID-фонду: На гарячому викрили начальника Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА

Поділіться записом

Чиновник вимагав понад 123 тис. грн неправомірної вигоди

Начальника Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА викрили на вимаганні хабаря від директора комунальної лікарні за виділення субвенції із COVID-фонду. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора

Згідно з повідомленням, посадовець вимагав відкат у генерального директора однієї з житомирських комунальних лікарень за виділення медичному закладу субвенції в розмірі понад 1,2 млн грн для закупівлі кисневого обладнання. Розмір неправомірної вигоди начальник департаменту визначив у 10% – тобто 123 тис грн.

Новини за темою: У столиці на хабарі погорів заступник начальника одного з департаментів “Київводоканалу”

Як зазначається, під час контролю за вчиненням злочину посадовець одержав першу частину неправомірної вигоди – 51 тис грн. Після одержання другої частини – 72 тис. грн його затримали правоохоронці у приміщенні обласного департаменту.

Начальнику департамента повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.  Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Новини за темою: У Полтаві на хабарі спіймали начальницю управління податкової

Нагадаємо,  раніше київські правоохоронці затримали двох службовців управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області, які вимагали хабар за ненакладання арешту на майно. 

Джерело: https://zik.ua/news/crime/khabar_za_rozpodil_koshtiv_iz_covid_fondu_na_hariachomu_vykryly_nachalnyka_departamentu_okhorony_zdorovia_zhytomyrskoi_oda_993879

Залишити відповідь