Ср. Лис 25th, 2020

До Вірменії вже прибули понад 200 російських військових для контролю за припиненням вогню в Карабасі

Поділіться записом
Російські військові


Фото з відкритих джерел

Всього миротворчий контингент налічуватиме 1960 військовослужбовців

На територію Вірменії прибуло 12 літаків військово-транспортної авіації Іл-76, які доставили 200 військовослужбовців з підрозділів 15-ї миротворчої бригади РФ для контролю за припиненням вогню в Нагірному Карабасі. Про це пише “Інтерфакс-Україна“, з посиланням на Міноборони РФ.

“Літаки військово-транспортної авіації доставили понад 200 військовослужбовців, бронетранспортери, бронеавтомобілі та засоби зв’язку”, – йдеться в повідомленні.

Всього миротворчий контингент налічуватиме 1960 військовослужбовців, 90 бронетранспортерів, 380 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

Новини за темою: Опубліковано карту Нагірного Карабаху після передачі земель Азербайджану

Нагадаємо, нещодавно Вірменія підписала капітуляцію в Нагірному Карабасі. Зокрема, вірменська армія повинна повністю покинути територію невизнаної республіки. Крім того, безпеку вірменських поселень забезпечує невеликий контингент російських миротворців. 

В результаті Азербайджан до 1 грудня повертає собі майже весь Карабах, у Вірменії залишаються тільки ті міста в гірських районах, які вона ще контролює – Степанакерт, Мардакерт, Мартуні. Шуша і всі інші райони, зайняті азербайджанською армією, залишаються під контролем Баку.

Джерело: https://zik.ua/news/world/do_virmenii_vzhe_prybuly_ponad_200_rosiiskykh_viiskovykh_dlia_kontroliu_za_prypynenniam_vohniu_v_karabasi_986695

Залишити відповідь