Нд. Січ 17th, 2021

Аварія у Донецькій області: Фахівці знайшли чотири прориви на водогоні “Горлівка-Торецьк” і вилучили гранату

Поділіться записом
У Донецькій області сталася аварія на водогоні
Фото з відкритих джерел

Проведення ремонтних робіт на водогоні можливе лише за умови дотримання режиму припинення вогню

В Донецькій області знайшли чотири прориви на водогоні “Горлівка-Торецьк”, через що жителі чотирьох населених пунктів залишилися без водопостачання. Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА. 

“О 14:00 10 січня завершено проведення обстеження ділянки водогону “Горлівка-Торецьк” за межами смт Південне, виявлено 4 місць поривів”, – йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, в районі аварії було частково проведено земельні роботи. Під час обстеження водогону фахівці виявили та вилучили гранату ПГ-22. 

Також 11 січня спеціалісти планують провести ремонтні роботи водогону та околицях смт Південне. Однак, це можливо за умов дотримання припинення вогню. 

Новини за темою: На Донбасі через порив на водогоні майже сім тисяч жителів Красногорівки залишилися без води

Крім цього, у “сірій зоні” робітникам дозволено проводити роботи лише у світлий час доби в супроводі представників СММ ОБСЄ та піротехнічного розрахунку ДСНС України.

Нагадаємо, 4 січня у Донецькій області сталася аварія на водопроводі, внаслідок чого без водопостачання залишилися мешканці міст Торецьк, Залізне, а також селищ Північне та Південне. Частково воду було відключено у  смт Щербинівка.

У зв’язку з цим в Торецьку українські військовослужбовці підвезли місцевим жителям запас питної води. 

Джерело: https://zik.ua/news/crime/avariia_u_donetskii_oblasti_fakhivtsi_znaishly_chotyry_proryvy_na_vodohoni_horlivka_toretsk_i_vyluchyly_hranatu_992480

Залишити відповідь