Ср. Вер 23rd, 2020

Активісти молодіжного крила “Опозиційної платформи – За життя” провели Всеукраїнську благодійну акцію до початку навчального року

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Активісти молодіжного крила “Опозиційної платформи – За життя” провели масштабну Всеукраїнську благодійну акцію в різних регіонах України.

Молоді люди роздали набори для дітей з малозабезпечених сімей у Київській, Житомирській, Одеській, Миколаївській, Донецькій, Луганській, Чернівецькій, Дніпропетровській та інших областях.

До першого вересня школярі отримають все необхідне для навчання на найближчий рік і зможуть безперешкодно отримувати знання.

“Наша благодійна кампанія охопила досить велику географію. І крім допомоги дітям, до нашої організації зверталися так само і вчительські колективи шкіл. Вони розповідали, чого не вистачає для нормального функціонування навчальних закладів, а ми, власне, все це закуповували і передавали. Найближчі кілька днів ми будемо так само допомагати країні приступати до навчального року, щоб діти могли спокійно вчитися”, – розповідає Артем Марчевський, керівник молодіжного крила ОПЗЖ.


Фото з відкритих джерел

З пів сотні наборів активісти роздали в Дніпропетровській і Миколаївській областях.

“З моменту початку роботи Миколаївської організації молодіжного крила – ми регулярно допомагаємо дітям. Відповідно, у нас є вже ціла база сімей, яким буде складно без допомоги. Частина наборів якраз і пішла таким сім’ям, ще частина – людям, які звернулися вперше. Ми познайомилися з ними і тепер, звичайно, будемо ними опікуватися” – говорить Наталія Хорошевська, глава Миколаївської організації молодіжного крила ОПЗЖ.

Особливу увагу молоді люди приділили дітям на Донбасі, розповідають представники ОПЗЖ в Донецькій і Луганській областях.

“Сьогодні ми розвозили допомогу, можна сказати, вздовж лінії розмежування. Умови, в яких живуть деякі з сімей, – жахливі. У зв’язку з ситуацією в регіоні роботи тут стало менше. Підприємства закриваються, робочі місця скорочуються. У людей просто не вистачає грошей, щоб зібрати в школу дитину”, – ділиться Віталій Бабенко, представник ОПЗЖ у Волновасі.

“Проїжджаючи шахтарські містечка, серце кров’ю обливається, дивлячись на те, на що перетворилися ці місця. Коли немає роботи, а на шахтах ось уже шостий рік не платять зарплати – не дивно, що людям в такі часи особливо потрібна допомога і підтримка. Ми спілкувалися з сім’ями, в яких по кілька дітей-школярів. Дітей кілька, а грошей вистачає тільки на одну шкільну форму і батькам доводиться вибирати, кому саме її купити. Це страшно. І ми вважаємо своїм обов’язком допомагати цим людям”, – доповнює Олег Мажуго, представник ОПЗЖ в Луганській області.

Всього активісти молодіжного крила ОПЗЖ роздали з півтораста наборів для школярів.

Нагадаємо, напередодні Дня знань у Києві активістами був організований круглий стіл на тему “Сучасна школа – загрози і перспективи розвитку”. За підсумками заходу представники ОПЗЖ підготували ряд законодавчих ініціатив і передали їх народним депутатам.

Крім цього, активісти продовжують передавати засоби індивідуального захисту до різних регіонів країни.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/aktyvisty_molodizhnoho_kryla_opozytsiinoi_platformy_za_zhyttia_provely_vseukrainsku_blahodiinu_aktsiiu_do_pochatku_navchalnoho_roku_979045

Залишити відповідь