Нд. Вер 27th, 2020

Активісти Молодіжного Крила і київська команда ОПЗЖ передали благодійну допомогу до 1 вересня в школу-інтернат

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Активісти Молодіжного Крила і київська команда ОПЗЖ передали благодійну допомогу в Санаторну школу-інтернат №21.

Акція відбулася в рамках масштабної благодійної кампанії до Дня знань, яку проводить Молодіжне Крило ОПЗЖ по всій Україні. У процесі Всеукраїнської акції близько двох сотень дітей з малозабезпечених сімей отримали все необхідне на цей навчальний рік.

“На жаль, в нашій країні держава не може виконати всі функції, покладені на неї. У таких випадках людям якраз і необхідна благодійність, якою ми займаємося. Географія наших акцій – від Чернівецької до Луганської області. Ми також надаємо допомогу і навчальним закладам. Просимо директорів шкіл скласти списки і закуповуємо все необхідне”, – розповідає Артем Марчевський, керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ.


Фото з відкритих джерел

Марчевський також звернув увагу на умови, в яких працюють вчителі.

“Вчителям в нашій країні потрібно ставити пам’ятники. Хоч їм і обіцяли зарплати в 4 тисячі доларів – цього, звичайно, не сталося. Саме вчителі – запорука нашого майбутнього, тому що вони формують наше майбутнє покоління. Сьогодні хочеться подякувати всім викладачам України за їхню нелегку працю”, – сказав він.

Крім наданої допомоги, київська команда ОПЗЖ буде і далі співпрацювати з школою-інтернатом №21.

“1 вересня – це завжди хвилююче для дітей свято. Кожен з нас пам’ятає ці дні, коли приходиш в школу, вперше бачиш однокласників, друзів. Це, мабуть, одні з перших свідомих емоцій в житті кожної людини. І щоб ці емоції були більш позитивні – ми привезли дітям подарунки. Так само ми вже почали піднімати питання ремонту в цій школі”, – розповів Михайло Наконечний, член політради партії ОПЗЖ.

“На початку літа ми були в цьому навчальному закладі, вітали випускників з останнім дзвінком. Ми тоді пройшли по всій території інтернату і зрозуміли, що ті умови, в яких діти тут навчаються і живуть, – їм потрібні поліпшення. В першу чергу ми займемося вікнами, якраз зараз формується бюджет, і ми вже відправили запити. Далі будемо оновлювати класи, спортзал, зони відпочинку та медичну частину”, – розповіла Наталія Приходько, народний депутат від ОПЗЖ.


Фото з відкритих джерел

Директор школи Лідія Мороз подякувала київській команді ОПЗЖ.

“Нашій школі потрібен хороший капітальний ремонт, і ми дуже вдячні “Опозиційній платформі”, нашим друзям, за допомогу. Ми дружимо дуже давно, і ці люди завжди допомагають нам вирішити наші питання, реагують по першому дзвінку”, – розповіла вона.

Всього активісти Молодіжного Крила ОПЗЖ роздали близько двохсот наборів для школярів у Луганській, Донецькій, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Житомирській і Чернівецькій областях.

Нагадаємо, напередодні Дня знань представники Молодіжного Крила ОПЗЖ підготували ряд законодавчих ініціатив і передали їх народним депутатам.

Крім цього, активісти продовжують передавати засоби індивідуального захисту в різні регіони країни.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/aktyvisty_molodizhnoho_kryla_i_kyivska_komanda_opzzh_peredaly_blahodiinu_dopomohu_do_1_veresnia_v_shkolu_internat_979303

Залишити відповідь