25.10.2021

Зеленський розпорядився виплатити грошове забезпечення і премії військовим

Президент України Володимир Зеленський


Офіс президента України

Уряд має внести до 31 грудня 2021 року на розгляд законопроєкт, спрямований на поліпшення системи грошового забезпечення військових

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо виплати в повному обсязі грошового забезпечення військовим Збройних сил і премій з нагоди Дня захисників і захисниць України. Про це йдеться на сайті глави держави.

Як повідомляється, указом президента Кабінету міністрів доручено терміново вжити заходів щодо виплати грошового забезпечення військовим та одноразової премії.

Також уряд має внести до 31 грудня 2021 року на розгляд Верховної ради України законопроєкт, спрямований на поліпшення системи грошового забезпечення військових.

Відомо, що уряд спільно з обласними адміністраціями та КМДА повинні забезпечити створення до кінця 2023 року в кожній області регіональних центрів медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.

Новини за темою: Зеленський анонсував видачу нових премії для вчителів: За що їх отримають

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України затвердив чисельність громадян, що підлягають призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року на рівні 13 575 осіб. Уряд виділив новобранцям по 4,5 тисяч гривень.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/zelenskyi_rozporiadyvsia_vyplatyty_hroshove_zabezpechennia_i_premii_viiskovym_1014723

Залишити відповідь