Сб. Жов 31st, 2020

Здорові та молоді люди не отримають вакцину до 2022 року, – ВООЗ

Поділіться записом
Pfizer починає випробування вакцини від коронавірусу на дітях і підлітках
Фото з відкритих джерел

Також там сподіваються, що до кінця 2021 року з’явиться принаймні одна ефективна вакцина

Пандемія коронавірусу на планеті змушує ВООЗ і уряду різних країн планувати свою боротьбу з грізним захворюванням і вже зараз визначати групи населення, які підуть на уколи в першу чергу. Про це повідомляє The Guardian.

Так, наприклад, головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Сумія Свамінатан попередила, що вакцини (як тільки вона з’явиться – ред.) відразу на всіх не вистачить.

Здоровим молодим людям доведеться почекати щеплення до 2022 року, оскільки в першу чергу вакцину отримають лікарі, і ті, хто безпосередньо контактує з хворими, тобто належать до зони ризику.

За словами Сумії Свамінатан, незважаючи на численні випробування вакцини від коронавірусу, говорити про появу ефективного препарату наразі не можна.

“ВООЗ видасть свої рекомендації з приводу вакцинації, але я думаю, що здоровим молодим людям, можливо, доведеться почекати до 2022 року, щоб отримати вакцину”, – сказала вона.

Свамінатан сподівається, що до кінця 2021 року з’явиться принаймні одна ефективна вакцина. За її словами, потрібно вакцинувати мінімум 70% населення, щоб перервати ланцюг поширення вірусу.

Новини за темою: Степанов повідомив приблизну вартість вакцини проти коронавірусу

Раніше повідомлялося, що учені з Гонконзького університету завершили роботу над спеціальним носовим спреєм, що містить вакцину водночас від звичайного грипу та COVID-19: наступного місяця почнуться його випробування на людях. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/zdorovi_ta_molodi_liudy_ne_otrymaiut_vaktsynu_do_2022_roku_vooz_983753

Залишити відповідь