16.10.2021

YouTube посилює правила: які відео будуть банити


Фото з відкритих джерел

Рішенню компанії передував тиск з боку громадськості та політиків. Платформу звинувачували у недостатній перевірці інформації

YouTube посилює політику користування платформою. Нові правила стосуються поширення дезінформації про будь-яку з медичних вакцин. Про це повідомляє Bloomberg.

Відеохостинг почне видаляти контент, який ставить під сумнів будь-яку схвалену компетентними органами вакцину, це стосується не тільки COVID-вакцин.

“Заборона торкнеться будь-яких ЗМІ, які стверджують, що вакцини небезпечні чи призводять до хронічних наслідків для здоров’я, наприклад аутизму”, – цитує видання компанію.

За рік YouTube видалив 130 тисяч роликів за фейки про COVID-вакцини. Проте, як пише Bloomberg, багатьом відео вдалось оминути бан, через що компанія посилила свою політику.

Цьому рішенню передував тиск з боку громадськості щодо якісної обробки інформації про здоров’я.

Президент США Джо Байден й американські законодавці розкритикували соцмережі через неадекватний підхід до модерування постів і відео з сумнівним контентом про вакцини.

Новини за темою: Російський гімн заблокували на Youtube: У РФ назвали це “хамством”

Раніше повідомлялося, що Роскомнагляд звернувся до Google з вимогою розблокувати YouTube-канали Russia Today, в іншому випадку відеохостингу може загрожувати блокування

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/youtube_posyliuie_pravyla_iaki_video_budut_banyty_1013503

Залишити відповідь