06.12.2021

В Євросоюзу схвалили таблетки від коронавірусу “Молнупіравір”

Таблетки “Молнупіравір” компанії Merck


Фото з відкритих джерел

Пігулки слід вводити в курс лікування якомога швидше після встановлення діагнозу COVID-19 і протягом 5 днів від початку симптомів

Агентство Європейського Союзу з лікарських засобів (EMA) надало екстрений дозвіл на протикоронавірусний препарат “Молнупіравір”. Про це йдеться у заяві агентства, повідомляє “Європейська правда“.

“Комітет EMA з лікарських засобів (CHMP) видав рекомендації щодо використання Lagevrio (також відомого як Молнупіравір або MK 4482) для лікування COVID-19. Ліки, які наразі не зареєстровані в ЄС, можна використовувати для лікування дорослих із COVID-19, які не потребують додаткового кисню та мають підвищений ризик розвитку важкої форми коронавірусу”, – зазначили в EMA.

Ці пігулки слід вводити в курс лікування якомога швидше після встановлення діагнозу COVID-19 і протягом 5 днів від початку симптомів. Ліки, що випускаються у вигляді капсул, слід приймати двічі на день протягом 5 днів.

Новини за темою: В Україні стартують випробування таблеток Pfizer і Merck від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що Велика Британія першою у світі видала дозвіл на використання таблеток від коронавірусу “Молнупіравір” від компанії Merck. Результати випробувань припускають, що “Молнупіравір” необхідно приймати відразу після появи симптомів, щоб мати ефект.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/v_yevrosoiuzu_skhvalyly_tabletky_vid_koronavirusu_molnupiravir_1017906

Залишити відповідь