Чт. Гру 3rd, 2020

В Ужгороді лікарні заповнені на 100%: Хворих на COVID-19 везуть до інших районів

Поділіться записом
У лікарнях Ужгорода немає місць для госпіталізації хворих
Фото з відкритих джерел

Місяць тому місту наказали збільшити кількість ліжко-місць, однак рішення не було виконане

В Ужгороді станом на 2 листопада лікарні на 100% заповнені пацієнтами з коронавірусом COVID-19, у зв’язку з цим тяжкохворих почали доставляти до інших районів Закарпатської області. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА

Зазначається, що у жовтні регіональна комісія зобов’язала Ужгород розширити кількість ліжок для хворих на COVID-19 до 50%. Крім цього, наприкінці місяця міністр охорони здоров’я Максим Степанов розпорядився створити “коронавірусний” госпіталь на базі Центральної міської клінічної лікарні. Однак, сьогодні ці рішення не виконуються. 

Новини за темою: МОЗ готується розгортати COVID-шпиталь у столичному Палаці спорту, – Ляшко

“У суботу під час транспортування жителя Ужгорода до Виноградівської районної лікарні через не виділення додаткових ліжок в Ужгороді хворий, на жаль, помер”, – зазначили в ОДА. 

У зв’язку з цим Закарпатська обласна державна адміністрація офіційно звернулась до прокуратури з вимогою провести розслідування та визначити відповідальних за смерть жителя Ужгорода. 

Новини за темою: Смертність від COVID-19 далеко за межею в один мільйон: Прогнози й загрози для України

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар та заступник міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що медична система України може не впоратися зі зростанням кількості заражених на коронавірус COVID-19 одразу до 10 відсотків від усього населення.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/v_uzhhorodi_likarni_zapovneni_na_100_khvorykh_na_covid_19_vezut_do_inshykh_raioniv_985765

Залишити відповідь