Вт. Чер 22nd, 2021

В Україні є підстави пом’якшити карантин, – Радуцький

Михайло Радуцький РБК-Україна

В Україні жоден регіон не знаходиться в помаранчевій зоні

На сьогодні в Україні фіксується значне зменшення нових випадків зараження коронавірусом. Тому в уряду є підстави послабити карантин в Україні. Про це заявив голова Комітету зі здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький в ефірі “Україна 24”.

“На сьогодні ми бачимо значне зменшення кількості нових хворих. Наприклад, сьогодні тих, хто одужав, в 4 рази більше, ніж хворих – такої статистики в Україні взагалі не було. Сьогодні завантаженість лікарень становить 18%, завантаженість реанімаційних ліжок – 32%, завантаженість апаратів ШВЛ – 9%. На сьогодні в уряду є підстави послабити карантин”, – заявив він.

Радуцький додав, що в Україні жоден регіон не знаходиться в помаранчевій зоні.

“Сьогодні не залишилося навіть жодної помаранчевої зони, всі області “жовті”, деякі наблизилися до позначок зеленої зони. Тому є підстави послабити карантин, тим більше що наступну хвилю всі вчені, всі експерти прогнозують не раніше осені цього року”, – підкреслив він.

Новини за темою: На літо карантин в Україні можуть послабити, – Ляшко

Раніше повідомлялося, що станом на 3 червня всі області України знаходяться в жовтій зоні карантинних обмежень. У 12 регіонах показники відповідають нормам зеленого рівня епідеміологічної небезпеки.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/v_ukraini_ie_pidstavy_pomiakshyty_karantyn_radutskyi_1004450

Залишити відповідь