Сб. Чер 12th, 2021

В Україні хочуть переглянути індикатори “зеленої” зони карантину

Фото з відкритих джерел

Якщо Україна перейде в “зелену” зону, то українці зможуть без паспортів вакцинації в’їжджати до ЄС

Кабінет міністрів України готує зміни до адаптивного карантина. Зокрема, мають намір переглянути індикатори “зеленої” зони. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на зустрічі з журналістами, передає РБК-Україна.

За його словами, в чинній постанові зазначено, що “зелену” зону можна вводити тільки для всієї країни, а не для окремих регіонів, але Європейський Союз напередодні змінив правила визначення “білих” країн, громадяни яких можуть їздити до країн ЄС без обмежень.

“Тому ми вносимо зміни до постанови Кабміну про “зелену” зону, щоб узгодити її індикатори з тими, які діють в ЄС. Тому що якщо Україна перейде в “зелену” зону, це означатиме, що ми зможемо без паспортів вакцинації в’їжджати до ЄС”, – зазначив Ляшко.

Також міністр додав, що у новій постанові зафіксують перелік країн, які привабливі для українських туристів.

Новини за темою: В Україні за добу виявили понад 3 тис. нових COVID-випадків, найбільше – у Києві

Нагадаємо, станом на 28 травня в Україні всі регіони та м. Київ залишаються на “жовтому” рівні епідемічної небезпеки, а деякі з них, частково відповідають “зеленій” зоні. Зокрема, у жодній області не перевищено рівень госпіталізацій хворих на коронавірус та показник зайнятості ліжок з киснем.

Джерело: https://zikua.tv/news/ludyna/v_ukraini_khochut_perehlianuty_indykatory_zelenoi_zony_karantynu_1004110

Залишити відповідь