Вт. Гру 1st, 2020

У Дніпрі викладач державного вишу відмовився вести лекцію українською мовою

Поділіться записом

У Дніпропетровському національному університеті Дніпровська політехніка один з викладачів відмовився вести лекцію українською мовою. Про це повідомив батько однієї зі студенток, передає НВ.

За його словами, викладач предмета ціннісні компетенції фахівця, професор Громов В. є. навідріз відмовився викладати українською мовою.

Батько заявив, що на прохання його дочки вести лекцію українською, викладач запропонував їй “писати на його скаргу”.

“Якщо вам, вас не влаштовує, пишіть на мене скаргу… дві мови — одна нація, одна — руїни, а не Україна”, – сказав викладач.

За словами батька студентки,” це не перша така ситуація”, але”скарг ніхто не писав, Все зам’яли”.

“Дочка не промовчала і написала скаргу на ректора. На наступний день на пару прийшла комісія і почали розбирати цю ситуацію. Запитують думки студентів”, – розповів батько студентки.

Чоловік заявив, що чотири студенти виступили на підтримку російської мови. На підтримку української мови крім його дочки, виступив тільки її одногрупник.

“Комісія сказала, що нас почули, відповідь буде протягом 3 днів (сказали, що доньку повідомлять про рішення комісії). Минув місяць, а рішення ще немає. Єдине відомо, що його відсторонили від викладання”, — написав чоловік.

Нагадаємо, раніше в Одеській гімназії № 4 звільнили вчительку Раїсу Пироговську після того як вона принижувала ученицю п’ятого класу через те, що вона їй відповіла українською. Педагог накричала на дитину, довела до сліз і сказала, що та “вважає себе вище інших, тому що говорить українською мовою”.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/u_dnipri_vykladach_derzhavnoho_vyshu_vidmovyvsia_vesty_lektsiiu_ukrainskoiu_movoiu_986277

Залишити відповідь