Нд. Лют 28th, 2021

Справа МН17: Посол назвав ключові питання, які суд почне розглядати в червні

Поділіться записом
Всеволод Ченцов

Судові засідання у 2021 році перериватимуться лише тричі

Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов висловив сподівання, що слухання по суті у справі МН17 розпочнеться за графіком 7 червня 2021 року. Про це він повідомив у коментарі Укрфінформу.

“Сьогодні починається черговий, четвертий блок слухань. Важливо, що після попередніх, технічних слухань минулого року, які закінчилися в листопаді, процес рухається за графіком. І ми очікуємо, що в червні, як суд і визначив, почнуться слухання по суті”, – зазначив він.

За словами Ченцова, попри коронавірусну пандемію в світі проведення четвертого блоку слухань у справі МН17 заплановане упродовж всього 2021 року. Втім, суд матиме перерви у серпні, жовтні та грудні.

“Сьогодні, можна сказати, ще розглядаються технічні питання, зокрема, щодо допиту експертів, питання, пов’язані з оглядом реконструкції уламків. Також такі важливі питання, як звернення родичів загиблих щодо компенсацій. А щодо розгляду справи по суті, то в червні, як очікується, суд зосередить свою увагу на таких ключових питаннях, як зброя, якою було збито літак, місце запуску ракети, роль чотирьох підсудних. Власне, на цьому будуть сконцентровані слухання”, – повідомив посол.

Окрім цього, він додав, що першочерговим завданням для Міжнародної спільної слідчої групи (JIT) є визначення як самих винуватців трагедії, так і тих, хто віддавав накази.

Новини за темою: У Нідерландах відновлюються слухання у справі МН17

Нагадаємо, що під час останнього засідання у 2020 році у справі збиття малайзійського літака рейсу МН17 над Донбасом, суд вирішив допитати свідків, які бачили пускову установку. А також провести додаткову експертизу аудіозаписів телефонних розмов обвинувачененого Олега Пулатова.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/sprava_mn17_posol_nazvav_kliuchovi_pytannia_iaki_sud_pochne_rozhliadaty_v_chervni_994949

Залишити відповідь