18.01.2022

Ризик смертності від COVID-19 серед невакцинованого населення у 10 разів вищій, – Ляшко

Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Українська правда

Найгірші показники летальних випадків спостерігаються серед населення старше 60 років

В Україні ризик смертності серед нещеплених від коронавірусу людей у 10 разів вищій ніж у тих, хто пройшов повний курс вакцинації. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко у Facebook.

За його словами, згідно з відкрити даними, у Швейцарії коронавірус призводить до смерті невакцинованих у майже 22 рази частіше, ніж тих, хто повністю вакцинований. Тим часом у США – від 5 до 7 разів, а у Франції – у 8 разів.

“Щодо даних в Україні, то ризик смертності серед невакцинованого населення більший, ніж у повністю вакцинованого, у 10 разів. За четвертий квартал 2021 року майже 95% осіб, що померли, були не вакциновані”, – наголосив Ляшко.

Відповідно до даних Електронної системи охорони здоров’я, станом на кінець грудня 2021 року, частка госпіталізованих пацієнтів, які пройшли повний курс щеплення, становить лише 11,7% серед усіх випадків.

“Ризик госпіталізації серед невакцинованого населення більший у 4,3 раза, ніж у повністю вакцинованого”, – зазначив міністр.

При цьому, на сьогодні найгірші показники смертності спостерігаються саме серед населення старше 60 років.

Новини за темою: Пандемія COVID-19: Вчені назвали симптом коронавірусної інфекції, який фіксують лише у вакцинованих

Нагадаємо, що раніше вчені британського центру ZOE COVID провели дослідження й дійшли висновку, що чхання є характерним симптомом коронавірусу у щеплених людей.

Дані показали, що люди, які були вакциновані, а потім отримали позитивний результат на COVID-19, частіше повідомляли про чхання як про симптоми, ніж ті, хто не робив щеплення.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/13/ryzyk_smertnosti_vid_covid_19_sered_nevaktsynovanoho_naselennia_u_10_raziv_vyshchii__liashko_1020659

Залишити відповідь