Вт. Бер 9th, 2021

Правоохоронці розглядають дві версії масштабної пожежі у Харкові

Поділіться записом

Телеканал ZIK

Зі слів очевидців пожежі, займання розпочалося з даху будівлю, а згодом зайнявся і другий поверх

Наразі слідство розглядає дві версії пожежі, яка виникла в приміщенні пансіонату для літніх людей у Харкові.

Про це в ефірі ток-шоу “Ми всі – українці” на телеканалі ZIK під час включення з Харкова розповів кореспондент Андрій Лащ.

“Хочу розказати про дві версії, які зараз пропрацьовують, зокрема, і правоохоронці, і ДСНС. Це або хтось неправильно користувався електричним обладнанням, тут працювали електричні обігрівачі. Ще одна версія – що завтра тут мали перевіряти газове обладнання”, – розповів Андрій Лащ й додав, що яка із версій буде  достовірною, повідомлять правоохоронці.

Окрім цього кореспондент ZIKу зазначив, що зі слів очевидців пожежі, займання розпочалося з даху будівлю, а згодом зайнявся і другий поверх.

Також мешканці вулиці розповіли, що літні люди, які обслуговувалися в пансіонаті, ніколи не покидали його територію і дуже рідко виходили н вулицю.

Новини за темою: Пожежа у Харкові: Прокуратура відкрила справу проти рятувальників

Нагадаємо, раніше в ДСНС повідомили про пожежу у Харкові. Займання виникло у двоповерховому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей. Станом на 16:05 на місці пожежі виявили тіла 15 людей, 9 осіб вдалося врятувати. 

Водночас прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що правоохоронці працюють над затриманням власниці будинку для літніх людей “Золотий час” у Харкові, де сталася пожежа, управляючого закладу вже допитують. 

Джерело: https://zik.ua/news/crime/pravookhorontsi_rozhliadaiut_dvi_versii_masshtabnoi_pozhezhi_u_kharkovi_993846

Залишити відповідь